top of page
EMV VI Aravete 2021 (5).JPG

Teenused

TARK Racing on klubi, mis pakub sportlastele professionaalset võidusõiduteenust. Samuti pakume noortele ja vanematele kardihuvilistele võimaluse Tabasalu ja Käina kardiradel võistluskardi roolis kätt proovida. Lisaks tegeleb TARK Racing mitmete võidusõiduga seotud valdkondadega, alates kartide ja kardivarustuse müügist ning lõpetades erinevate konsultatsioonidega.

Racing+ (täis)pakett

Kõik sõitmiseks vajalik tuleb meeskonna poolt. Meie tagame tipptasemel varustuse alates kardiraamidest kiirete mootoriteni. Meie tagame mehaaniku ning hoolitseme rehvide, kütuse, registreerimise jms eest. Lisaks mõistagi kogu treenerite ja inseneride poolne oskusteave

Racing (tiimi)pakett

Täna valdav viis meie tiimis sõitmiseks. Analoogselt täispaketile on sõitjal kogu tiimipoolne tugi ja korraldus. Ainus erinevus on selles, et koostöös tiimiga ostetakse võistlustehnika välja, enda omandusse

TARK Racing on professionaalne võidusõidumeeskond. Praeguse meeskonnaga alustasime tegevust 2013. aastal ning oleme sellest ajast saati võistelnud Eesti ja Balti meistrivõistlustel. 

TARK Racing on mitmete tipptootjate maaletooja ja edasimüüja. Meie valikusse kuuluvad brändid nagu Parolin, Vega, TM, Unipro, Tillet jt.

TARK Racing on kardikool. Me treenime ja õpetame võidusõitjaid, et nad saaksid välja arendada oma potentsiaali. Võidusõidumeeskonnana on meie jaoks ülimalt oluline, et meie sõitjad näitaksid parimaid tulemusi. Soovi korral aitame ka lihtsalt võidusõiduhuvilistel oma oskusi lihvida.

TARK Racing on seotud Tabasalu ja Hiiumaa kardiradade haldamisega, mistõttu on meil alati hea juurdepääs radadele.

TARK Racing korraldab kardivõistlusi, seda nii sportlastele kui harrastajatele. Oleme tihedalt seotud erinevate Eesti ja Balti sarjade korraldamisega.

TARK Racing tegeleb võidusõidualaste konsultatsioonidega. Meie meeskonnaliikmetel on palju kogemusi ja nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi kardisõidust. Vajadusel oleme valmis oma nõu ja jõuga aitama.

TARK Racing saab olla teie hea partner kõiges, mida see sport nõuab: üldisest nõustamisest ja abist tehnika soetamisel kuni võidusõidu täisteenuseni välja.

KRS_4225-Edit.jpg
bottom of page