top of page
EMV VI Aravete 2021 (5).JPG

Teenused

TARK Racing on klubi, mis pakub sportlastele professionaalset võidusõiduteenust. Samuti pakume noortele ja vanematele kardihuvilistele võimaluse Tabasalu ja Käina kardiradel võistluskardi roolis kätt proovida. Lisaks tegeleb TARK Racing mitmete võidusõiduga seotud valdkondadega, alates kartide ja kardivarustuse müügist ning lõpetades erinevate konsultatsioonidega.

Tiimipakett

Kõik sõitmiseks vajalik tuleb meeskonna poolt. Meie anname uue ja ajakohase varustuse alates kardiraamidest lõpetades kiirete mootoritega. Meie hoolitseme ka rehvide, kütuse, mehaaniku, osavõtu- ja litsentsitasude jmt kulude eest. Lisaks veel loomulikult meeskonnapoolne toetus ja näpunäited.

Täispakett

Sõitja ostab endale ise tehnika (kardi ja mootorid), kuid muu on meeskonna poolt. Aitame varuosadega (et ei peaks ise endale ladu muretsema), muretseme ka mehaaniku ning jällegi toetame igati sõitja arengut. Ainus erinevus – võidusõidutehnika, selle soetamine ning kaasnevad riskid on sõitja enda kanda.

TARK Racing on professionaalne võidusõidumeeskond. Praeguse meeskonnaga alustasime tegevust 2013. aastal ning oleme sellest ajast saati võistelnud Eesti ja Balti meistrivõistlustel. 

TARK Racing on mitmete tipptootjate maaletooja ja edasimüüja. Meie valikusse kuuluvad brändid nagu Parolin, BirelART, Vega, TM, Unipro, Tillet jt.

TARK Racing on kardikool. Me treenime ja õpetame võidusõitjaid, et nad saaksid välja arendada oma potentsiaali. Võidusõidumeeskonnana on meie jaoks ülimalt oluline, et meie sõitjad näitaksid parimaid tulemusi. Soovi korral aitame ka lihtsalt võidusõiduhuvilistel oma oskusi lihvida.

TARK Racing on seotud Tabasalu ja Hiiumaa kardiradade haldamisega, mistõttu on meil alati hea juurdepääs radadele.

TARK Racing korraldab kardivõistlusi, seda nii sportlastele kui harrastajatele. Oleme tihedalt seotud erinevate Eesti ja Balti sarjade korraldamisega.

TARK Racing tegeleb võidusõidualaste konsultatsioonidega. Meie meeskonnaliikmetel on palju kogemusi ja nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi kardisõidust. Vajadusel oleme valmis oma nõu ja jõuga aitama.

TARK Racing saab olla teie hea partner kõiges, mida see sport nõuab: üldisest nõustamisest ja abist tehnika soetamisel kuni võidusõidu täisteenuseni välja.

KRS_4225-Edit.jpg
bottom of page