top of page

Antti
RAMMO #33

Antti alustas kardispordiga 22-aastaselt. Eelnevat kokkupuudet autospordiga tal ei olnud, vaatamata sellele on ta hetke kõige kogenum Eesti kardisportlane. Tema esimene hooaeg sai teoks aastal 2005 selle aja kiiremas kardiklassis Rotax Max. Alates 2008. hooajast suutis ta Eestis stabiilselt kiirematega võidu sõita ning esimest korda hooaja kokkuvõttes lõpetada poodiumil.

Edasistest saavutustest on kindlasti meeldejäävaim 2014. aasta Eesti meistritiitel kiireimas võistlusklassis KZ2, samuti tiitli kaitsmine järgmisel aastal. Sealt edasi on ta pidevalt püsinud sõitjaterivi eesotsas. Antti soov on sõita võidu parimate võidusõitjatega ja nii tugevas konkurentsis, kui see vähegi võimalik. Ikka selleks, et võita ja areneda.

Tulemused >

Eesti meistrivõistlused klassis KZ2, valitud sõidud Soome meistrivõistlustel ja mujal KZ2 klassis. Kasvanud konkurentsis olime kiired ja saavutasime mitmeid poodiumikohti, aga parimad tulemused jäid siiski saavutamata. Hooaja kokkuvõttes 4. koht Eesti meistrivõistlustel.

Hea tulemus ja võimalik, et senise kardikarjääri tugevaim, oli Margutti Trophy 11. koht Itaalias.

2020

KZ2
3. koht
Tulemused >

Eesti meistrivõistlused KZ2-klassis, hooaja kokkuvõttes 3. koht. Hooaja tipphetked oli etapivõit Raplas ja mitmed poodiumikohad. Kiirus ja stabiilsus eri võistlustel jäi aga soovitust tagasihoidlikumaks. Siiski hea samm edasi võrdluses eelmise hooajaga.

2019

KZ2
4. koht
Tulemused >

Neli poodiumikohta ja hooaja kokkuvõttes 4. koht oli tubli samm edasi: "Liitusin Tark Racing meeskonnaga, mis tõi kohe endaga kaasa sportliku taseme ja stabiilsuse kasvu."

2018

KZ2
6. koht
Tulemused >

Hooaja üheks meeldejäävaimaks võistluseks oli IAME Super Shifter Winter Cup, kus saavutas 5. koha. Eesti meistrivõistlustelt õnnestus noppida üks kolmas koht: "Hooaja lõpus mõistsin, et spordiga jätkamiseks ja motivatsiooni leidmiseks tuleb teha olulisi muudatusi."

2017

KZ2
9. koht
Tulemused >

Sportlikus mõttes keeruline hooaeg, kus tehnika ja sõiduvormi arendamisele oli aega panustada kahjuks väga vähe.

2016

KZ2
4. koht
Tulemused >

Noorte konkurentide pealekasv eesotsas Sten Dorian Piirimägiga tegi tiitli kaitsmise äärmiselt keeruliseks. Erapivõit ja kaks poodiumikohta andsid hooaja lõpuks 4. koha.

2015

KZ2
1. koht
Tulemused >

Kolm etapivõitu ja kaks teist kohta olid seda hooaega meenutavad märksõnad. Teine järjestikkune Eesti meistritiitel.

2014

KZ2
1. koht
Tulemused >

Kolm etapivõitu neljast võimalikust tõid esimese ja senise kardikarjääri meeldejäävaima Eesti meistritiitli klassis KZ2.