Oskar Lukas
AUSING #17

Kardiga sõitmisest hakkas Oskar Lukas unistama juba 5-6 aastaselt, aga oli veel liiga väikene, et hobikardis pedaalideni ulatuda. Ta aga ei jätnud jonni, järjekindlalt tuletas ta oma soovi vanematele meelde ja see viis lõpuks sihile. 8-aastasena tegi ta oma esimese kardisõidu laste hobikardiga LaitseRallyPark'is. See muidugi kasvatas vaid isu kardisõidu järele.

 

Aastal 2020 viis suur sõidukirg 10-aastase Oskar Lukase laste hobikardisarja Talendid Rajale, kust omakorda tänu õnnelikule juhusele avanes uks päris kardimaailma – temast sai kardiklubi TARK Racing sõitja 2021. aasta hooajaks klassis Mini.


Kohalikus võistluskardimaailmas on Oskar Lukas alles kollanokk. Praeguseks on seljataga debüüthooaeg klassis Mini, mis algajale võidusõitjale osutus raskeks nii füüsiliselt kui emotsionaalselt. Tähtis on sellest aga õppida, edasi treenida ja mitte alla anda.
 

Tuleviku eesmärk ja suur soov on võistelda KZ2 klassis. Selleks aga tuleb veel palju treenida, teha tõsist tööd oma keha ja vaimuga ning leida toetajaid, kes aitaks seda unistust ellu viia!

Talendid Rajale
19. koht

2020

Karjäär

Oskar Lukas alustas kardisõiduga laste hobikardisarjas Talendid Rajale. Hooaeg paistis silma erakordselt rohke osavõtjate arvu poolest, lõpptulemuseks tubli 19. koht 70 osavõtja seas.

2021

Mini
16. koht
Tulemused >

Debüüthooaeg Eesti meistrivõistlustel klassis Mini. Osales kuuest etapist viiel, millest finišeeris neljal korral. Lõpetas esimese hooaja 16. kohal.