Henrietta
OLAK #18

Henrietta on sõitja, kes on võistluskardil läbinud enda tänaste konkurentidega võrreldes kordades vähem kilomeetreid ja sõitnud kaasa vähem võistlusi. Sellest hoolimata on ta tõestanud ennast väga kiire õppija ja talendika sõitjana ning on suutnud eelnevale vaatamata vaid ühele varasemale hooajale OK-Junioris tõusta poodiumikonkurentsi kiires ja konkurentsitihedas klassis OK.

Nii nagu mitmetel teistelgi tänastel kardisõitjatel, sai ka Henrietta kardisõidu karjäär alguse hobikardist ning esmane võistluskogemus Talendid Rajale hobikardisarjast, mille 2018. a hooaja lõpetas etapivõidu ja üldarvestuse poodiumikohaga.

Lähematel aastatel on Henrietta eesmärgiks jõuda KZ2 klassi, et seal Eesti tippsõitjatele kõva konkurentsi pakkuda.

  • Facebook
  • Instagram

OK-Junior
7. koht
Tulemused >

2020

Karjäär

Henrietta tegi kaasa esimene täishooaja Eesti meistrivõistlustel klassis OK-Junior. Vaatamata konkurentide oluliselt suuremale sõidukogemusele suutis Henrietta juba esimesest etapist alates püsida konkurentsis ning parim tulemus, 4. koht tuli viimasel etapil.

2019

Mini
18. koht
Tulemused >

Henrietta osales kahel Eesti meistrivõistluste etapil klassis Mini, kus õnnestus saavutada 11. ja 8. koht. Ehkki lausvihmas sõidetud Lange etapi finišijoonest veeres Henrietta oma elu teisel võistluskardi etapil 23 võistleja konkurentsis üle 6. kohal, kukutas tehnilistel põhjustel määratud ajakaristus ta lõpuprotokollis tahapoole.

2018

Laste hobikardisarja Talendid Rajale etapivõit ja üldedetabeli 3. koht.

Talendid Rajale
3. koht

2017

Henrietta saavutas esimesed laste hobikardisarja Talendid Rajale poodiumikohad ning tegi enda debüüdi Eesti neistrivõistlustel klassis Micro. Vaatamata asjaolule, et esmakordselt võistluskardi roolis sai treenitud vaid ühe päeva jagu, oli tulemuseks 5. koht 10 võistleja hulgas.

2021

OK
5. koht
Tulemused >

Henrietta esimene hooaeg klassis OK. Ehkki poodiumile õnnestus tõusta vaid ühel etapil, püsis Henrietta selgelt poodiumikonkurentsis enamusel etappidest, kuid kohati jäi puudu fortuuna soosingust.