top of page

Joosep
PLANKEN #47

Joosep on kohaliku kardimaailma üks säravamaid tähti. Miks ta ei peakski olema, sest tänaseks on ta võistelnud neljas kardiklassis ning lõpetanud kõik hooajad poodiumil. Tema nimel pole veel küll Eesti meistritiitlit, kuid seda saab vaadelda nö valikute küsimusena, kus tulemusele on eelistatud arengut. Oluline on olnud edasi püüelda, mitte jääda klassikursust korrates tiitlit jahtima.

 

Vaatamata oma noorele eale on ta jõudnud kogeda palju. Tema talenti märgati juba lapsena hobikardisarjas Talendid Rajale võisteldes, kus ta kippus kohati tuult alla tegema endast vanematele poistele-tüdrukutele. Eesti meistrivõistluste debüüthooaeg tõi aga hoobilt lauale nii võidud kui hooaja üldarvestuse poodiumikoha.

 

Vaiksel ja vahest ehk tasasel, kuid alati imekspandavalt kiirel ning võitluslikul Joosepil on tuleviku osas selge siht: temast saab rallisõitja! Tõsine töö selle eesmärgi nimel käib ning kaasatud on üksjagu professionaale - ainult nii on võimalik seatud sihtmärki püüda!

 

Tänavu võistleb Joosep kiires KZ2 klassis, püüdes tihedas konkurentsis korrata oma seniste hooaegade mustrit ning lõpetada hooaeg poodiumil.

  • Facebook
  • Instagram

2018

Mini
2. koht
Tulemused >

Debüüthooag tiheda konkurentsiga Eesti meistrivõistluste klassis Mini. Hooaja keskel nopitud kolm järjestikkust etapivõitu andsid võimaluse heidelda tiitli eest kuni hooaja viimase etapini.

2017

Micro
2. koht
Tulemused >

Esimene hooaeg Eesti meistrivõistlusel klassis Micro. Võitis seitsmest etapist kaks ning lõpetas debütandina hooaja teisel kohal.

Joosep alustas kardisõitu 2016. aastal hobikartidel laste kardisarjas Talendid Rajale. Juba oma esimesel hooajal võttis ta oma esimese etapivõidu, olles 9-aastasena läbi aegade noorim võitja.

2019

OK-Junior
2. koht
Tulemused >

2020

Karjäär

OK
2. koht
Tulemused >

2021

OK-Junior
3. koht
Tulemused >

Etapivõit ja stabiilsed poodiumikohad kiires OK-klassis hoidsid Joosepi meistritiitlikonkurentsis kuni viimase etapini.

Karjääri esimene hooaeg, mil Joosep polnud oma võistlusklassi debütant. Igalt etapilt saavutatud poodiumikoht andis meistrivõistluste arvestuses taaskord suurepärase teise koha.

Kiire liikumine klassi OK-Junior tõi juba esimesel aastal üldarvestuse poodiumikoha.

2016

bottom of page