jtemplate.ru - free extensions for joomla

Vega istituz completo

Seoses CIK-FIA uue 3-aastase homologeerimisperioodiga on alates 2014. a. muutunud pisut Vega tippmudelite omadused. Traditsiooniliste rehvi pehmusgruppide Soft, Medium ja Hard asemel on CIK-FIA nüüd määranud uuteks Prime ja Option. Omavahel öeldes päris veider mõte, sõitmist see siiski ei sega:)

Prime kategoorias on Vega XM ehk rahvakeeli "valge Vega". Tulenevalt uutest nõuetest on rehvi kestuseks min 150 km. Vega tehase juhi Paolo Mantese kinnitusel Sarnos läbiviidud CIK-FIA testil nii ka toimis. Samuti kinnitas ta, et pidamises pole järeleandmisi tehtud ning XM on jätkuvalt kõige kiirem rehv.

Option kategoorias on Vega XH ehk "roheline Vega". Selle kategooria rehvide kestuseks on tervelt 250 km, mis on päris pöörane number. Samas tehase kinnitusel on pidamises järgi antud vaid õige pisut.

Homologeeritud vihmarehv Vega W5 jätkab sama seguga mis seni. Parim vihmarehv, tulemused ja sõitjate rahulolu ainult kinnitavad seda.

Vegal on lisandunud uus rehv väikestele klassidele, Vega New Cadetti (mõõt 4.0/5.0). See on pehmem rehv kui Vega Mini ja märksa pehmem kui Vega Cadetti.

Oleme oma e-poe hinnakirja lisanud praktiliselt kogu Vega tootevaliku, lisanud kõvemaid slick-rehve ning samuti kõik hobirehvid.

Vaadake ise järgi: http://www.tarkracing.com/e-pood/rehvid. Vastu tulles KZ2 ja vabaklasside sõitjate soovidele saame nüüd müüa ka Vega XM üksikuid rehve. Rehvihinnad aga, üllatus-üllatus, on läinud veelgi paremaks!

Heikki Hõbemägi

 

 


    

© 2022 TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.