jtemplate.ru - free extensions for joomla

TM Racing KZ10C mootor

TM Racingu KZ10B mootor on osutunud igati väärikaks jõuallikaks. Hollandlane Jorrit Pex võitis sellega 2015 Le Mans maailmameistrivõistlused. KZ10B-ga sõitsid ka kõik Eesti meistrivõistluste KZ2 klassi esikolmikus lõpetanud sõitjad ning üleüldse on tegu kogu kardimaailmas kõrgelt hinnatud jõuallikaga.

Sellest hoolimata nägi TM Racing, et head mootorit on võimalik veel paremaks muuta ning töötas välja KZ10B järeltulija – KZ10C. Et juba eelmine versioon oli väga edukas, siis midagi revolutsioonilist ei tehtud, pigem toimus evolutsiooniline areng, kus TM mitmetes erinevates valdkondades mootori efektiivsust suurendas.

KZ10C juures muudeti karteri väliskuju, efektiivsema jahutamise ja karburaatori parema asendi tagamiseks tõsteti mootori esiosa, muutus sisselaskenurk, samuti ülevoolukanalid, klapipesa ja sisselase ise. KZ10C sai ka uue kuju ja struktuuriga silindripea ja sidurikatte. 

TM Racingu ametliku edasimüüjana müüme ka meie nüüdsest uusi KZ10C mootoreid. 

Standardversioonis KZ10C maksab 3275 eurot (+ km). Lisaks pakume TM-i tehasetuuninguga KZ10C mootoreid, mis maksavad 3500 eurot (+ km).

TM Racing KZ10C standardmootor on tellimiseks saadaval siin.
TM Racing KZ10C tehasetuuninguga mootor on tellimiseks saadaval siin. 

 


    

© TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.