jtemplate.ru - free extensions for joomla

Tiim Lonatos

Pea kõik meie tiimi sõitjaid on alustanud võistluskardiga sõitmise õppimist meie juues, alates kõige esimestest ringidest peale. Nad on õppinud kiiresti ja saanud hästi hakkama. Oleme juhindunud põhimõttest, et algus on tähtis. Oluline on treenida kohe alguses õigesti ja vältida valede sõiduvõtete või harjumuste omandamist. Mingeid sõidutehnilisi probleeme võib olla hiljem raske või pea võimatu ravida. Algus on muidugi kõigile raske, tuleb aru saada, mis on gaas ja mis on pidur, millal ja kui palju neid vajutada jne. Roolimisega saadakse kiiremini hakkama.  

Eelmisel aastal võtsid minuga ühendust paljud toredad inimesed, kelle lapsed soovisid tulla proovima ja harjutama. Kuivõrd tiimil on oma konkreetne struktuur ja töökorraldus, siis me ei saanud keset hooaega täiendavaid tegevusi juurde võtta ja neid lapsi kaasata. Tiimiga koos treenimine ei ole erineva taseme tõttu otstarbekas.

Nüüdseks oleme selle võimekuse endale loonud ning saame lastele võidusõitu tutvustada ja neid selle saladustesse pühendada. See saab olema põnev teekond.

Ootame kardikooliga liituvatelt peredelt positiivset suhtumist, oma laste toetamist ning praktilist meelt. Lastelt ootame huvi võidusõidu vastu ning edaspidi juba võistlema asudes pühendumist armastatud spordialale.

Tere tulemast!

Heikki Hõbemägi

Tark Racing kardikool

 

 


    

© 2022 TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.