jtemplate.ru - free extensions for joomla

Romet Reisin

Noorte võidusõitjate lävepakusari "Talendid Rajale 2014" kulmineerus pühapäeval Õismäel FK kardirajal põneva finaalvõistlusega, mille võitis Romet Reisin Jakob Mattias Oja ning Georg Marten Tintse ees.

Kevadise hooaja kokkuvõttes näitas parimaid tulemusi Jakob Mattias Oja, kes võitis sarja peaauhinna – TARK Racingu ja Eesti Autospordi Liidu poolt välja pandud uue Bireli võistluskardi. Sarja kokkuvõttes oli teine Karel Oskar Oja ning kolmas sel hooajal juba Eesti Meistrivõistluste etappidel osalenud Siim Leedmaa.

TARK Racingu eriauhinna, milleks on testipäev võistluskardiga, võitis Georg Marten Tintse. Tema finaalsõidu ringiaeg oli kõige kiirem ning lisaks näitas ta vaatamata vähestele kogemustele kiiret ja tarka sõitu.

Kiireid ja südikaid poisse oli rajal veelgi, osad nendest on juba valmis liituma Eesti meistrisarjaga, osad võtavad veel hoogu. Küll aga saab Talendisarja põhjal kindlalt väita, et võidusõidugeen elab Eesti poistes edasi, vaja on vaid poisid rooli lasta!

Sarja üldõvitjad Jakob Mattias Oja, Karel Oskar Oja ja Siim Leedmaa Talendid Rajale 2014

                                                                 Georg Marten Tintse

 


    

© 2022 TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.