jtemplate.ru - free extensions for joomla

Jüri Vips

Täpselt aasta tagasi rahvusvahelisel kardiareenil debüüdi teinud Jüri Vips alustas oma teist hooaega Euroopas Rotax Winter Cupi võiduga klassis Rotax Junior.

Hispaanias Campillose ringrajal toimus 14.-16. veebruaril taas kardispordi rahvusvahelise hooaja avavõistlus Rotax Winter Cup. Menukas ja konkurentsitihe võistlus on juba aastaid olnud kardisportlaste hooaja esimeseks suuremaks katsumuseks ja mõõdupuuks, kellelt võib eesoleval aastal suuremaid tegusi oodata.

Vips näitas juba möödunud aastal, et kiirust tal on ning nüüd õnnestus see ka tulemuseks vormistada. Winter Cup möödus muutlikes oludes, pidevalt märg rada tegi sõitmise keeruliseks ja vead kergeks tulema. Juba kvalifikatsioonis näitas Vips, et temaga tuleb arvestada, kui ta sõitis välja neljanda aja. Sellega sai ta kõiki eelsõite alustada esimesest stardireast.

Esimese eelsõidu võitiski Vips kindlalt, edestades lähimat jälitajat Alex Quinni lõpuks 4,6 sekundiga. Teises, väga märjal rajal sõidetud eelsõidus oli Vips neljas ning kolmandas ja viimases eelsõidus ületas ta finišijoone teisena.

Eelsõitude kõrged kohad andsid Vipsile eelfinaaliks teise stardikoha. Eelfinaalis pidi Vips aga mõned kohad konkurentidele loovutama ning finišijoone ületas ta kuuendana. Finaalsõidus möödus Vips kohe stardis kahest konkurendist ning tõusis neljandaks. Kiirust oli ning järgnevate ringide jooksul pressis ta end üksteise järel ka ülejäänud kolmest eesolijast mööda. Ruudulipu langedes oli Jüri juba kindlalt esimeseks tõusnud ning sellega oma esimese suure võistluse võidukarika kindlustanud.

Siim Lassmann

 

 


    

© 2022 TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.