jtemplate.ru - free extensions for joomla

Christoffer Reintam

TARK Racingu sõitjad astusid kardisõidu Eesti Meistrivõistluste teisel etapil taas mitmel korral poodiumile. Parima tulemuse tegi meeskonna noorim liige, Christoffer Reintam, kes domineeris võistlusklassi Cadet. Poodiumile astusid ka Rotax Junioris sõitev Jüri Vips ning klassis Micromax sõitvad Ragnar Veerus ja Valters Zviedris.

Jüri Vips näitas Rotax Junioris taas väga head minekut. Kvalifikatsioonis jäi ta küll 0,25 sekundilise kaotusega kolmandaks, kuid eelfinaali stardis tõusis ta kohe teiseks ning püsis terve sõidu tihedalt liidri tagatuules. Mööduda paraku ei õnnestunud. Finaalis tegi Jüri jälle hea stardi ja tõusis kindlalt esimeseks, kuid kolmanda ringi esimeses kurvis jättis ta sisekurvi vabaks ja langes teiseks. Poole sõidu peal õnnestus tal uuesti esikoht hõivata, kuid vahet sisse sõita ei õnnestunud ning 14. ringil langes Jüri pärast väikest apsakat teiseks, kus ta ka lõpetas.

Jüri Vips

Rotax Minimaxis võistlesid kaks kiiret TARK Racingu sõitjat: Ragnar Veerus ja Valters Zviedris. Kvalifikatsioonis oli Valters kolmas ja Ragnar alles viies. Eelfinaal läks see-eest paremini Ragnaril, kes sõitis välja kiireima ringi ja tõusis kindlalt teisele kohale. Valters põrkas aga esimese ringi lõpus konkurendiga kokku, mistõttu ta viimaseks langes. Kahest konkurendist õnnestus mööduda, kuid seitsmendast kõrgemale tõusta enam ei jõudnud. Finaalis näitas taas kõige kiiremat minekut Ragnar. Heast hoost hoolimata ei õnnestunud tal end liidrist mööda pressida, mistõttu tuli leppida teise kohaga. Valtersil seekord probleeme ei tekkinud ning ta möödus üksteise järel eesolijatest, tõustes lõpuks kindlalt kolmandaks. Autasustamisel astusid seega poodiumile kaks TARK Racingu sõitjat.

Ragnar Veerus

Klassis Cadet jätkas domineerimist Christoffer Reintam. Aravete kardirajal oli Christoffer täiesti omaette klassist. Kvalifikatsiooni võitis ta 1,9 sekundilise eduga järgmise kiirema ees. Eelfinaalis sõitis ta endale kaheksa ringiga kuue sekundilise edu sisse ning jätkas finaalis sama hooga, edestades lähimat jälitajat 10 ringilise sõidu lõpuks 8,5 sekundiga.

Karl Johann Rass Rotax Maxis head minekut ei leidnud. Kvalifikatsiooni märgades oludes oli ta kuues. Eelfinaalis said aga konkurendid hoo üles ning Karl langes üheksandaks. Ka finaalis olukord ei paranenud ja Karl sõitis ruudulipu alt läbi kaheksandana.

TARK Racingu juhi Heikki Hõbemägi sõnul jäädakse võistlusega rahule: „Võit, kaks teist ja kolmas koht on head tulemused. Samas Jüril jäi võidust väga napilt puudu. Hea, et Ragnar ja Valters mõlemad poodiumile jõudsid, neil on hooaja algul olnud rohkelt ebaõnne. Näitasime aga taas, et oleme jätkuvalt kiired ja võitleme kõrgete kohtade nimel, nii et selles osas on kõik hästi."

Eesti Meistrivõistluste järgmine, kolmas etapp sõidetakse 28.-29. juunil Lätis, Ropažis.

 


    

© 2022 TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.