jtemplate.ru - free extensions for joomla

Carmen uhkes üksinduses

Vaid nädal peale Eesti meistrivõistluste teist etappi astusid Mattias Erik Rass ja Carmen Kraav taas võistlustulle. Seekord Lätis, Ropazi SK333 ringrajal, kus toimus 21. mail KZ Balti meistrivõistlute esimene etapp ning Prokardi sarjas võtsid omavahel mõõtu mitmed teised võistlusklassid.

KZ2 Balti meistrivõistluste osalejate arv oli muljetavaldav, kokku 14 võistlejat. Mattias oli kvalifikatsioonis kaheksas, eelfinaalis seitsmes ning ka finaalis õnnestus tal ruudulipu alt seitsmendana läbi sõita. Mattiase hea tulemus kahjuks alakaalu pärast tühistati.

Üsna viimasel hetkel otsustas Lätti võistlema tulla ka Carmen Kraav. Lätis pole sama Micro 60 võistlusklassi, mis Eestis, mistõttu võistles Carmen koos Raket klassi kartidega. Carmen oli peajagu kõigist üle ning võitis vabalt kvalifikatsiooni, eelfinaali ja finaali, teenides sellega oma elu esimese võidu võistluskardil.

Lätis võistlemise eesmärk ei olnudki aga niivõrd võidu peale sõitmine, vaid oluliste kogemuste kogumine. Carmen sai enne võistluspäeva teha kõigest viis treeningut, mistõttu tuli tema jaoks täiesti uus rada väga kiirelt selgeks õppida. Ta muutus iga treeninguga paremaks ja osavamaks ning läks võistluspäevale juba üsna enesekindlalt vastu, mis kindlustas ka kindla võidu. 

Nii Mattias kui ka Carmen esinesid Ropazis väga tublilt. Mattias on seni iga võistlusega oma sõitu parandanud ning järjest paremasse vormi jõudmas. Carmen näitas kiiret kohanemisvõimet ja suutlikust ka favoriidipinge all vastu pidada. 

Siim Lassmann

 


    

© TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.