jtemplate.ru - free extensions for joomla

TARK Racing on klubi, mis pakub sportlastele professionaalset võidusõiduteenust. Samuti pakume noortele ja vanematele kardihuvilistele võimaluse Tabasalu ja Käina kardiradel võistluskardi roolis kätt proovida. Lisaks tegeleb TARK Racing mitmete võidusõiduga seotud valdkondadega, alates kartide ja kardivarustuse müügist ning lõpetades erinevate konsultatsioonidega.

Liitu meeskonnaga!

TARK Racing pakub sõitjatele meeskonnas osalemiseks kahte paketti:

TARK Racing Täispakett – kõik sõitmiseks vajalik tuleb meeskonna poolt. Me anname uue ja ajakohase varustuse alates kardiraamidest lõpetades kiirete mootoritega. Meie hoolitseme ka rehvide, kütuse, mehaaniku, osavõtu- ja litsentsitasude jmt kulude eest . Lisaks veel loomulikult meeskonnapoolne toetus ja näpunäited.

TARK Racing Tiimipakett – sõitja ostab endale ise tehnika (kardi ja mootorid), kuid muu on meeskonna poolt. Aitame varuosadega (et ei peaks ise endale ladu muretsema), muretseme ka mehaaniku ning jällegi toetame igati sõitja arengut. Ainus erinevus – võidusõidutehnika, selle soetamine ning kaasnevad riskid on sõitja enda kanda.

Ampluaa

TARK Racing on professionaalne võidusõidumeeskond. Praeguse meeskonnaga alustasime tegevust 2013. aastal ning oleme sellest ajast saati võistelnud Eesti ja Balti meistrivõistlustel. 

TARK Racing on mitmete tipptootjate maaletooja ja edasimüüja. Meie valikusse kuuluvad brändid nagu Birel, Vega, TM, Unipro, Tillet jt.

TARK Racing on kardikool. Me treenime ja õpetame võidusõitjaid, et nad saaksid välja arendada oma potentsiaali. Võidusõidumeeskonnana on meie jaoks ülimalt oluline, et meie sõitjad näitaksid parimaid tulemusi. Soovi korral aitame ka lihtsalt võidusõiduhuvilistel oma oskusi lihvida.

TARK Racing haldab Tabasalu ja Hiiumaa kardiradu, mistõttu on meil alati hea juurdepääs radadele.

TARK Racing korraldab (kardi)võistlusi. Kuna meie hallata on kaks kardirada, siis oleme tihedalt seotud Eesti ja Balti sarjade korraldamisega.

TARK Racing tegeleb võidusõidualaste konsultatsioonidega. Meie meeskonnaliikmetel on palju kogemusi ja nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi kardisõidust. Vajadusel oleme valmis oma nõu ja jõuga aitama.

TARK Racing tegeleb kardiradade disainimisega. Klubi juht on korraldanud Aravete, Käina ja Tabasalu kardiradade renoveerimist.

TARK Racing saab olla teie hea partner kõiges, mida see sport nõuab: üldisest nõustamisest ja abist tehnika soetamisel kuni võidusõidu täisteenuseni välja.

Lisaks teostame spetsiifilist transporditeenust tsiklisõitjatele - mootorrataste transport Itaaliasse. Soovi korral on võimalus tiimibussiga kaasa sõita.

Küsimuste korral pöörduge klubi juhi poole:

Heikki Hõbemägi
Tel: +372 5050 858
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 


    

© TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.