jtemplate.ru - free extensions for joomla

TARK Racing on professionaalne kardimeeskond, mis pakub sportlastele komplektset võidusõiduteenust. Oleme mitmete kardimaailma tipptootjate esindajad ja edasimüüjad ning haldame ka Tabasalu ja Käina kardiradasid. Nii moodustame tervikliku "racing groupi", mis on Eestis ainulaadne.

Eellugu

2010. aasta lõpus loodi Hiiumaal kardimeeskond Kartdagö, mis Eesti esimese ja seni ainsa meeskonnana osales CIK-FIA sarjas. Pärast kahte aastat võistlemist nii Eestis kui ka rahvusvahelisel areenil hakkas Kartdagö tegevuspiirkond laienema. Meeskonna juhi Heikki Hõbemägi osalusel ja eestvedamisel alustati 2012. aastal Tabasalu kardiraja rekonstrueerimist. Kardiklubi seotus Tabasalu rajaga muudkui tihenes ning seetõttu oli loogiliseks arenguks klubi nime muutmine, Hiiumaaa taustaga Kartdagöst sai universaalsem ja rahvusvahelisem TARK Racing. Iga võidusõitja peab tark ja tubli olema, teistmoodi on keeruline sedavõrd nõudliku alaga tegeleda. Samuti jätkame Nõukogude aja kuulsaid ja populaarseid Estonia vormeleid tootnud Tallina Autoremonditehase nr 1, lühidalt TARK, nime elushoidmist. Toonane TARK oli ka karditootja, tänase TARK-i juht alustas oma võidusõitjateed justnimelt TARK-i kardil. Seega on TARK Racing suurepärane nimi ühele edumeelsele ja ambitsioonikale võidusõidumeeskonnale! 

2013. aastat alustasime juba uue nime all. Iga klubi ambitsioon on pürgida üha kõrgemale, sõita Euroopa ja maailma kardiradadel tippsarjades, nii ka meil.  Praegu keskendume aga eeskätt kodustele sarjadele, Eesti ja Balti meistrivõistlustele. Välissarjdele keskendumine, mis tähendab pidevat kodust eemalolekut, teeb väga keeruliseks töö järelkasvuga. Kahtlemata eeldab välissari ka sootuks teise suurusjärgu eelarvet, mida Eestis saavad lubada vaid üksikud sõitjad. Liigume klubiga edasi tasa ja targu, lisaks jooksvale sporditööle tegeleme väga tõsiselt klubi üksuste tugevdamisega. Klubi tegutsemistelje moodustavad nüüd Tallinn, Tabasalu, Saue ja Käina.

 

Võitude nimel võitlemas

TARK Racingu eesmärgiks on aidata noortel ja ambitsioonikatel võidusõitjatel oma potentsiaal võimalikult hästi ära kasutada. Meil on aastatepikkuste kogemustega treenerid, kes teavad, mida peab ja mida ei tohi teha ning oskavad seetõttu luua parima keskkonna võidusõitja arenguks.

Meeskonna telgis võistluseks valmistumine

Võidusõidumeeskond on kollektiiv, kes töötab ühise eesmärgi nimel. Edu saavutamiseks peavad sõitjad omavahel tihedat koostööd tegema ning üksteise vigadest õppima. TARK Racing loob kõigeks selleks eeldused ning näitab sõitjatele kätte õige suuna. Võidusõitjad on meie meeskonna kõige kallim vara. Me aitame sõitjatel kiiremaks saada ning hoolitseme nende õiguste eest. Näit aitasime väga oluliselt Martin Rumpi Rotax Grand Finalsi võidu tagasisaamisel.

Konkurentsitihedas võidusõidumaailmas on üksi läbi löömine ülimalt raske. Meie meeskond on kardimaailmas toimuvaga pidevalt kursis; me teame, millised on uued trendid, me teame, kuidas võtta tehnikast välja viimast ja me oskame soovitada kõige parema hinna-kvaliteedi suhtega tooteid.

TARK Racingu liikmeks olemine lahendab sõitja jaoks paljud igapäevaprobleemid. Igasuguste registreerimiste, tasumiste ja muu paberimajandusega tegeleb meeskond, samuti hoolitsetakse tehnika transpordi, korrashoiu ja kõige muu eest ning sõitjal on aega keskenduda peamisele – võidusõidule. 

 


    

© 2022 TARK RACING
Tööstuse 48, 10416 Tallinn, Estonia
T. +372 5050 858  E.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.